מתאריך

עד תאריך

נוסעים

הקורונה כאן ואנחנו רוצים לטוס לשם, אספנו את כל המידע הרלוונטי לטיסות בימים אלו

בירור סטטוס של מדינה ירוקה

רוצים לבדוק אילו מדינות אפשר לבקר (מדינות ירוקות) ובאילו עדיין לא? כנסו ללינק הבא: 

 

רוצים לצאת מישראל? מצוין, צריך למלא הצהרה ולקבל אישור יציאה

את ההצהרה יש למלא במהלך ה24 שעות שלפני הטיסה

ביטוחים בזמן קורונה

אמסלם משווקת ביטוח נסיעות לחו״ל כולל קורונה

על מנת לא להתסכן, מומלץ להצטייד בביטוח ניסועת לחו״ל המכסה נזקי קורונה,

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?

בקשה לכניסה לישראל לאזרחים ישראלים הגרים בחו״לֹ/ אזרחים זרים

מעוניינים להיכנס לארץ הקודש? 

מידע ללקוחות ותנאים לטסים בתקופת הקורונה 

נוסעים יקרים,

חשוב מאוד כי תקראו את המסמך הבא ותיערכו בהקדם על מנת לעמוד בדרישות הכניסה לכל מדינה, 

על מנת לצאת מישראל או להכנס לישראל חובה להגיש בקשה באתר של משרד הבריאות כ24 שעות או פחות לפני מועד הטיסה. ראו במסגרות בהמשך קירושים רלוונטים.

כניסה למדינות ובידוד: 

מדינות ירוקות/ אדומות רבות אינן מאפשרות כניסה של בעלי דרכון ישראלי וגם המדינות שמאפשרות כניסה לישראלים, דורשות עמידה בתנאים אשר משתנים בין מדינה אחת לשניה - זוהי אחריות הנוסע להתייצב לטיסה רק אחרי שעמד בכל הדרישות הכניסה שמדינת היעד מעמידה.

מדינה אדומה היא מדינה בה רמת התחלואה גבוהה והשבים ממנה לישראל נדרשים לבידוד. 

בדיקות קורונה: במידה ואתם נדרשים להגיע לטיסה עם בדיקת קורונה שלילית כתנאי לעלייה למטוס חשוב לשים לב כי תוצאות הבדיקה רשומות באנגלית ולא בעברית. כמו כן, זוהי חובת הנוסע לבדוק מול משרד הבריאות את תוקף הבדיקות הנדרשות בכניסה לכל מדינת יעד. 

הגעה לשדה התעופה: יש להתייצב בשדה התעופה 4 שעות לפני מועד ההמראה ולהצטייד בכל המסמכים הנדרשים. 

קונקשין: ישנה חובה לנוסע לבדוק גם את מדיניות הכניסה למדינה בה אתם מבצעים קונקשין. 

בכל ספק שיש לכם לגבי מדיניות הקורונה במדינה אלייה אתם טסים אנו ממליצים להיוועץ בנציגי משרד הבריאות. כמובן שאנחנו גם כאן לשירותכם, לענות על כל שאלה.

חשוב ביותר: הגעה לשדה התעופה עם מסמכים חסרים לא תאפשר לנוסע לעלות לטיסה ועלולה להוביל לביטול כרטיסי הטיסה מבלי אפשרות לקבלת החזר כספי. זוהי אחריותם הבלעדית של הנוסעים להצטייד בכל מסמכי הנסיעה והמסמכים הרפואיים הנדרשים

תנאים מיוחדים למדינות ספציפיות

אוקראינה: ממשלת אוקראינה הוציאה הנחיה כי נוסעים ללא דרכון אוקראיני, או אישור כניסה מיוחד מטעמם לא מורשים להיכנס למדינה עד ה 28.9.2020. אנו ממליצים למי שאין ברשותו את המסמכים המתאימים להימנע מרכישת כרטיס לאוקראינה בתאריכים אלה. מי שירכוש כרטיסים ליעד זה בתאריכים הללועושה זאת על אחריותו הבלעדית וכל בעיה שעלולה להיגרם עקב כך תהיה באחריותו/ה הבלעדית.

יוון: בנוסף להנחיות לגבי בדיקת הקורונה, ישנה חובה גם במילוי בקשת כניסה ליוון דרך הלינק הבא. את הטופס יש למלא באופן מיידי במועד הכרטוס ולא יאוחר מ 48 שעות לפני מועד הטיסה. ללא קבלת אישור כניסה דרך הטופס לא ניתן להכנס ליוון.

מדיניות ביטול טיסה עקב מחלה או בידוד

קבלת אישור על החזר מלא למי שהתגלה כחולה קורונה תלויה אך ורק במדיניות והחלטה של ספק התעופה/ חברת התעופה. חלק מספקי התעופה מאפשרים החזר מלא במידה ונשלח צילום של בדיקת קורונה חיובית, אך חלק מספקי התעופה אינם מאפשרים החזר כלשהו גם למי שמציג בדיקה חיובית. במקרים אלו נוסעים יוכלו לפעול לביטול או שינוי כרטיס בהתאם לחוקי המחיר המקוריים של כל כרטיס. לגבי בידוד:כלל ספקי התעופה אינם מאשרים החזרים למי שנדרשים לבידוד, ולכן שינוי או ביטול של כרטיס אפשריים רק בהתאם לחוקי המחיר המקוריים.

 

לא סגורים על כל הפרטים?

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

*9817

נשלח בהצלחה