מתאריך 22 אפר׳
עד תאריך 22 אפר׳
נוסעים

הקורונה כאן ואנחנו רוצים לטוס לשם, אספנו את כל המידע הרלוונטי לטיסות בימים אלו

בירור סטטוס של מדינה ירוקה

רוצים לבדוק אילו מדינות אפשר לבקר (מדינות ירוקות) ובאילו עדיין לא? כנסו ללינק הבא: 

 

רוצים לצאת מישראל? מצוין, צריך למלא הצהרה ולקבל אישור יציאה

את ההצהרה יש למלא במהלך ה24 שעות שלפני הטיסה

ביטוחים בזמן קורונה

אמסלם משווקת ביטוח נסיעות לחו״ל כולל קורונה

על מנת לא להתסכן, מומלץ להצטייד בביטוח ניסועת לחו״ל המכסה נזקי קורונה,

 

רוצים לקבל הצעת מחיר?

בקשה לכניסה לישראל לאזרחים ישראלים הגרים בחו״לֹ/ אזרחים זרים

מעוניינים להיכנס לארץ הקודש? 

מידע ללקוחות ותנאים לטסים בתקופת הקורונה 

נוסעים יקרים,

חשוב מאוד כי תקראו את המסמך הבא ותיערכו בהקדם על מנת לעמוד בדרישות הכניסה לכל מדינה, 

על מנת לצאת מישראל או להכנס לישראל חובה להגיש בקשה באתר של משרד הבריאות כ24 שעות או פחות לפני מועד הטיסה. ראו במסגרות בהמשך קירושים רלוונטים.

כניסה למדינות ובידוד: 

מדינות ירוקות/ אדומות רבות אינן מאפשרות כניסה של בעלי דרכון ישראלי וגם המדינות שמאפשרות כניסה לישראלים, דורשות עמידה בתנאים אשר משתנים בין מדינה אחת לשניה - זוהי אחריות הנוסע להתייצב לטיסה רק אחרי שעמד בכל הדרישות הכניסה שמדינת היעד מעמידה.

מדינה אדומה היא מדינה בה רמת התחלואה גבוהה והשבים ממנה לישראל נדרשים לבידוד.

כמו כן, הגבלות הכניסה והתנועה לאחר הכניסה למדינה  משתנות כל העת בהתאם למצב התחלואה באותה המדינה, זוהי אחריותם הבלעדית של המזמינים לבדוק את מדיניות זו טרם רכישת כרטיסי הטיסה. חשוב להבין כי הגבלות כאלה או אחרות אינן מהוות אמתלה לביטול כרטיסי הטיסה. 

בדיקות קורונה: במידה ואתם נדרשים להגיע לטיסה עם בדיקת קורונה שלילית כתנאי לעלייה למטוס חשוב לשים לב כי תוצאות הבדיקה רשומות באנגלית ולא בעברית. כמו כן, זוהי חובת הנוסע לבדוק מול משרד הבריאות את תוקף הבדיקות הנדרשות בכניסה לכל מדינת יעד. 

הגעה לשדה התעופה: יש להתייצב בשדה התעופה 4 שעות לפני מועד ההמראה ולהצטייד בכל המסמכים הנדרשים. 

קונקשין: ישנה חובה לנוסע לבדוק גם את מדיניות הכניסה למדינה בה אתם מבצעים קונקשין. 

בכל ספק שיש לכם לגבי מדיניות הקורונה במדינה אלייה אתם טסים אנו ממליצים להיוועץ בנציגי משרד הבריאות. כמובן שאנחנו גם כאן לשירותכם, לענות על כל שאלה.

חשוב ביותר: הגעה לשדה התעופה עם מסמכים חסרים לא תאפשר לנוסע לעלות לטיסה ועלולה להוביל לביטול כרטיסי הטיסה מבלי אפשרות לקבלת החזר כספי. זוהי אחריותם הבלעדית של הנוסעים להצטייד בכל מסמכי הנסיעה והמסמכים הרפואיים הנדרשים

תנאים מיוחדים למדינות ספציפיות

איי סיישל: ישנה חובה בהצגת בדיקת קורונה בכניסה למדינה, כמו כן ישנה חובה גם במילוי בקשת כניסה דרך הלינק הבאחשוב לדעת כי מי ששוהה מעבר ל5 ימים באיי סיישל ייצטרך לעבור בדיקת קורונה ביעד.
ויזות לאיחוד האמירויות: בעלי דרכון ישראלי חייבים בהצגה של ויזת כניסה על מנת להיכנס אל איחוד האמירויות. זוהי אחריותם הבלעדית של מזמיני הטיסות והחבילות ליעד זה להצטייד בויזת הכניסה. חשוב לציין כי נוסעים שיגיעו אל שדה התעופה ללא ויזת כניסה תקפה לא יורשו לעלות לטיסה וכל נזק שעלול להגרם עקב כך הינו באחריותם הבלעדית של מזמיני הטיסה. הנפקה של ויזת כניסה לאיחוד האמירויות  כרוכה בתשלום ולוקחת 4 ימים או יותר ומטופלת ע"י חברה באיחוד האמירויות- אין לנו כל השפעה על אישור או אי אישור של הויזות ולא תבוא כל טענה אל חברתינו בעניין זה. אנחנו ממליצים לנוסעים לדאוג להנפקת הויזה טרם כירטוס הטיסות ובכל מקרה שלא לכרטס טיסות בטווח של 4 ימים או פחות במידה וטרם השלמתם את הנפקת וקבלת הויזה.
 
לנוחיותכם מצורפים כאן לינקים להירשם להנפקה של ויזת הכניסה לאיחוד האמירויות, באפשרותכם להרשם באחד מהלינקים האלה או להמציא באופן עצמאי את הויזה לאיחוד האמירויות.
להלן לינק להרשמה מול חברת 'שרף טרוול' אשר מנפיקה ויזות לכניסה לאיחוד האמירויות SHARAF TRAVEL
במידה ותרצו להיעזר במחלקת הויזות שלנו ורק במידה ומועד טיסתם הינו 4 ימים או יותר ניתן להירשם בלינק הבא: הגשת בקשה לויזה לאיחוד האמירויות
 
אישור כניסה שחברות התעופה מבקשות כתנאי לכרטוס: ללא קשר לויזה, יש גם צורך להעביר אלינו במייל  [email protected] את צילומי דרכון של כלל הנוסעים בהזמנה ואת שם המלון בו תשהו ביעד, את הפרטים האלה יש להעביר אלינו כמה שיותר מוקדם ולפחות 48 שעות לפני מועד ההמראה- לקוחות שלא יעבירו את הפרטים האלה עלולים לגרום לכך שחברת התעופה לא תוכל להנפיק להם כרטיסי טיסה, ויישאו באופן בלעדי בכל נזק שעלול להגרם כתוצאה מכך.
 
בדיקות קורונה לנוסעים לדובאי: חייבים לעבור שתי בדיקות קורונה, הראשונה צריכה להתבצע בישראל עד 96 שעות טרם ההגעה, בדיקה נוספת מתקיימת בשדה התעופה בדובאי,לאחר ביקורת הדרכונים. אחרי הבדיקה בשדה נדרשים לשהות במלון עד לקבלת תוצאות הבדיקה. הבדיקות מגיעות על פי רוב תוך מספר שעות, אך חשוב לקחת בחשבון שהתוצאות יכולות להגיע עד טווח של יממה (בברקוד, בסמס). אין לצאת מהבידוד ללא קבלת אישור על היותכם שליליים לקורונה
חשוב: כל הגבלות הקורונה בכל מדינת יעד משתנות כל העת בהתאם למצב התחלואה ביעד ולהחלטות גורמי הממשלה במדינה- לכן זוהי אחריותם הבלעדית של כל מי שמזמינים טיסה לבדוק את כל ההגבלות וההנחיות בכניסה לכל יעד, צירפנו לעיל הנחיות אקטואליות אך כאמור מדובר בהנחיות דינאמיות אשר יכולות להשתנות בכל עת, ולכן יש לבדוק באתר משרד הבריאות וכן מול אתרים ונציגויות של כל מדינת יעד את הגבלות הקורונה ביעד טרם כרטוס.

מדיניות ביטול טיסה עקב מחלה או בידוד

קבלת אישור על החזר מלא למי שהתגלה כחולה קורונה תלויה אך ורק במדיניות והחלטה של ספק התעופה/ חברת התעופה. חלק מספקי התעופה מאפשרים החזר מלא במידה ונשלח צילום של בדיקת קורונה חיובית, אך חלק מספקי התעופה אינם מאפשרים החזר כלשהו גם למי שמציג בדיקה חיובית. במקרים אלו נוסעים יוכלו לפעול לביטול או שינוי כרטיס בהתאם לחוקי המחיר המקוריים של כל כרטיס. לגבי בידוד:כלל ספקי התעופה אינם מאשרים החזרים למי שנדרשים לבידוד, ולכן שינוי או ביטול של כרטיס אפשריים רק בהתאם לחוקי המחיר המקוריים.

 

לא סגורים על כל הפרטים?

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

*9817

נשלח בהצלחה