מתאריך 07 יולי
עד תאריך 12 יולי
נוסעים

אמסלם ישראל

אודות אמסלם ישראל

אמסלם תיירות ונופש בע"מ, המוכרת במותג אמסלם טורס, הינה סוכנות נסיעות המתמחה בתחום הנסיעות העסקיות. בחברה, שנוסדה בשנת 1983, מועסקים כ-400 עובדים בישראל ובחוץ לארץ והיא נמצאת בבעלות משותפת של יעקב ואליעזר אמסלם.

הסניף המרכזי ממוקם בטבריה, סניף זה הוא סניף המטה הגלובאלי של החברה וכולל את הנהלת החברה וכל מחלקות הארגון.

היסטוריה 

בשנת 1983 השתחרר יעקב אמסלם משירות פעיל כטייס בחיל האויר. בראשית ספטמבר של אותה השנה הוא מקים את משרד הנסיעות "אמסלם טורס" בעיר הולדתו טבריה. שנה לאחר מכן משתחרר מצה"ל אחיו הצעיר של יעקב, אליעזר, משירותו כקצין הנדסה קרבית ומצטרף אל יעקב כשותף שווה.

החל מהיום הראשון מגדירים שניהם ביחד את תפיסת השירות של החברה : מצויינות בכל, יחסי אנוש כערך עליון, שמחת חיים ואהבה, יושרה ושקיפות, עבודת צוות ושותפות להצלחה, פרגון פנימה והחוצה, שירות חברי ואישי לכל לקוח, סובלנות והקשבה לצרכי הלקוח, יצירתיות ויוזמה. השניים מתחילים לפתח את התיירות הנכנסת והיוצאת ומתמחים בנסיעות של קבוצות במגזר החרדי, למשל, עבור קהילת הרבי מליובאוויטש שבברוקלין. במקביל מפתחים האחים אמסלם את תחום הטיולים המאורגנים והגיאוגרפיים והחברה צומחת בקצב מרשים.

בשנת 1991 יוצאת השמועה על משרד הנסיעות מזן חדש מקצה הארץ עד הקצה ובמהרה מזהה חברת אמסלם טורס את ניצני הפריחה בשוק ההייטק בישראל ורוכשת לעצמה לקוחות מסוג חדש: חברות של הכלכלה החדשה מהמובילות במשק מרחבי הארץ. בשלב זה מתחילה החברה להתמקצע בתחום הנסיעות העסקיות. במקביל מקימים יעקב ואליעזר אמסלם את חברת האוטובוסים "בלו ליין טורס".

בשנת 1994 רוכשת החברה את הבניין בו שוכן משרדה ועוברת מקומת המרתף לקומה החמישית. כעבור זמן קצר עובר הבניין הסבה והופך לבניין משרדים הנוחל הצלחה רבה אשר מעוררת אחריה תנופה נדל"נית בעיר טבריה. באותה השנה יוזמים יעקב ואליעזר אמסלם לראשונה בישראל "שירות טרום טיסה" לנוסעים בחו"ל.

בשנת 1998 מתקבלת ההחלטה להפוך את הבניין לבית מלון, בעקבות התחזיות לפריחה הצפויה בתיירות הנכנסת והגעת האפיפיור לישראל. המלון פותח את שעריו בשנת 1999 ונקרא "טרמינל פאלאס".

בשנת 1999 מוקם סניף אמסלם הראשון מחוץ לישראל ב-Sunnyvale שבעמק הסיליקון בקליפורניה. הסניף משרת תחילה את שלוחות חברות ההייטק הישראליות באיזור ומאוייש ע"י אנשי אמסלם ואנשי צוות מקומיים. הסניף בקליפורניה זוכה להצלחה רבה ובעקבות כך מוקמות במהלך השנים הבאות שלוחות נוספות של אמסלם בניו ג'רזי, לונדון, טורקיה, מקסיקו, הודו והונג קונג.

בשנת 2000 החברה ממשיכה להתפתח ויעקב מצטרף לפורום אנשי עסקים למען הקהילה בטבריה.

בשנת 2001 עובר על העולם משבר בתחום ההיי-טק ובאותה שנה מתרחש אסון התאומים. על אף קשיים אלה ממשיכה החברה לגדול ולהתפתח. זו גם השנה שבה מתקבלת ההחלטה לשנות את שם המלון ל-"בית דונה גרציה". המשמעות העמוקה של השם מתבררת ליעקב מאוחר יותר כאשר הוא נפגש עם צביקה סחייאק, היסטוריון מקומי המציג בפניו את ההיסטוריה והמורשת של האישה ששמה נבחר להתנוסס על חזית המלון. כיום משמש המלון כמוזיאון ומרכז מורשת להנצחת תרומתה של דונה גרציה לעיר טבריה המושך אליו תיירים רבים מהעולם ותושבי ישראל.

במהלך השנים נפתחות שלוחות פנים של אמסלם במספר לא מבוטל של חברות הייטק ברחבי הארץ ובמקביל מקימה אמסלם משרדים בארץ: בכפר סבא, כרמיאל, רמת החייל, ונתניה, פתח תקווה וירושלים. ומשרדים בעולם: ארה"ב, אירופה, אסיה, דרום אמריקה ובמזרח התיכון.

שירותים שהסניף מספק 

החברה כוללת ארבע חטיבות: חטיבת תיירות עסקית, חטיבת תיירות פרטית לחו"ל, חטיבת תיירות פנים: משווקת נופש בישראל וחטיבת תיירות נכנסת. החברה עוסקת גם בארגון אירועים וכנסים. בנוסף פועלות בחברה מחלקת כנסים ואירועים, מחלקת סידורי קרקע, מחלקת ויזות ודרכונים, מחלקת און ליין וחברות בנות נוספות: מסעות וטיולים גאוגרפיים, אמסלם מדיקל (תיירות רפואית והטסות רפואיות), אמסלם שור (ביטוחים וביטוחי נסיעה), פאנטסתי FUNטסתי (חבילות נופש בחו"ל) וא-קרוז A-Cruise (חופשות שיט).

הסניפים שלנו בישראל

המטה הראשי: הפרחים 3, טבריה.

בן גוריון 1, מגדלי ב.ס.ר 2, בני ברק.

התעשייה 10, כפר סבא.

רחוב היוצרים 19, כרמיאל.

רחוב אימבר 14, פתח תקווה.

דיסנצ'יק 7, תל אביב.

קיבוץ מעגן מיכאל.

לא סגורים על כל הפרטים?

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

*9817

+972
+972
נשלח בהצלחה